9
37

Polski serial kryminalny już dostępny w telewizji internetowej! Gdzie możemy obejrzeć wszystkie odcinki serialu „Ślepnąc od świateł”?

Serial „Ślepnąc od świateł” jako adaptacja bestsellerowej książki Jakuba Żulczyka

Gdy 22 października 2014 roku miała premierę bestsellerowa książka Jakuba Żulczyka nikt się nie spodziewał, że w tak krótkim czasie, jak na polskie warunki, powstanie ekranowa adaptacja drukowanego dzieła. Już kilka lat później światło dzienne ujrzał serial „Ślepnąc od świateł”, a widzowie oszaleli na jego punkcie. Wyśmienita polska produkcja jakiś czas temu miała swoją premierę także na platformach telewizji internetowych. Czy warto go oglądać? Przekonaj się sam odpalając serial „Ślepnąc od świateł” na jednym z serwisów streamingowych!

Czy polski miniserial „Ślepnąc od świateł” daleki jest od pierwowzoru? Krótko o historii

Serial „Ślepnąc od świateł” jest dość wierną adaptacją bestsellerowej prozy Jakuba Żulczyka. Opowiada historię młodego chłopaka, Jakuba, który nie jest zwykłym mieszkańcem miasta stołecznego. Kuba żyje inaczej niż większość ludzi, ma też dość osobliwą „pracę”. Mianowicie jest dilerem kokainy na warszawskich ulicach. Obcowanie z celebrytami, politykami czy chłopakami z bloków to dla niego chleb powszedni. Tym razem jednak postanawia coś zmienić, jedzie na lotnisko i kupuje bilet w jedną stronę do ciepłych krajów. Przed podróżą ma jeszcze tydzień na uporządkowanie swoich wszystkich spraw. Czy Kubie uda się uporządkować wszystkie kwestie? Przekonaj się koniecznie oglądając serial „Ślepnąc od świateł”.

Czy warto zapoznać się z serialem „Ślepnąc od świateł”?

Warto, a nawet bardzo warto. Produkcja jest niesamowicie zrealizowana, kapitalnie oddany jest klimat drukowanego pierwowzoru Jakuba Żulczyka. Wszystko tu gra i aktorstwo (świetny debiut Kamila Nożyńskiego), i kadry nocnej warszawy (brawa dla operatorów), a w reszcie znakomita ścieżka dźwiękowa. Koniecznie musisz zobaczyć serial „Ślepnąc od świateł”!

Gdzie znajdę wszystkie odcinki serialu „Ślepnąc od świateł”?

Telewizyjna premiera serialu „Ślepnąc od świateł” miała miejsce już jakiś czas temu. Serial niestety nie jest już wyświetlany na platformach telewizji kablowej. Co zatem zrobić w takim przypadku? Polecamy zajrzeć do internetu i tam poszukać odcinków serialu „Ślepnąc od świateł”. To naprawdę nie takie trudne! Odpalasz wyszukiwarkę internetową, a w jej pole wyszukiwania wpisujesz, na przykład frazę: „Ślepnąc od świateł” odcinki. I tyle! Czy mogło to być prostsze? Teraz masz dostęp do jednej z wielu telewizji internetowych, które w swoich zasobach mają serial „Ślepnąc od świateł”. Którą jednak wybrać?

Gdzie mogę oglądać serial „Ślepnąc od świateł” on-line? Odcinki w telewizji internetowej

Platform jest naprawdę sporo, więc nie dziwią wątpliwości widza co do wyboru. Ze swojej strony podpowiadamy, że najwygodniejsza dla nowego użytkownika telewizji internetowej będzie serwis IPLA. Z łatwością znajdziesz tam ulubione seriale czy filmy, w tym serial „Ślepnąc od świateł”. Wystarczy Ci tylko urządzenie z dostępem do internetu. Komórka, komputer osobisty czy telewizor z system smart tv i już możesz oglądać. Bohaterowie serialu „Ślepnąc od świateł” czekają na Ciebie!